Gabon franciaágyunk az egyik legkedveltebb ágyaink közé tartozik. Már a különleges nevével is mindenkit elcsábít. Említésre méltó a franciaágy külleme, főként a magasított fekvőfelület. Az ágy zsenília szövettel van körbehúzva, ami megadja a karakteres alakját. Tágas ágyneműtartóval rendelkezik. A két párna jár hozzá, ajándék! Higgye el, az otthona kiemelkedő része lesz ez az ágy!
A bútort 3 db-ban szállítjuk+tartozékok.
Élkeretes-Erősített rugós: Ez már 110-120 kg-ot is elbír. Annyiban különbözik a Komfort rugónktól, hogy a rugók megvannak erősítve úgy hogy szivacs csíkok vannak a rugók közé fűzve vagy a rugózatban sokkal több rugó test van( az, hogy melyiket alkalmazzuk azt az ágy felépítése határozza meg). Ezáltal masszív, félkemény de a rugózásának köszönhetően nagyon kényelmes, továbbá a teherbírása is sokkal nagyobb.
| Szélesség | 143 cm |
| Lábak | Króm |
| Fekvőmagasság | 55 cm |
| Hosszúság | 204 cm |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Színválaszték | nem |
| Eredet | Magyarország |
| Fejrész magasság | 98 cm |