A weboldalon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény javítására.
Az adatvédelemi szabályzatunkat itt találja.
| Eredet | Magyarország |
| Szélesség | 224 cm |
| Lábak | Króm |
| Fekvőfelület | 188 x 123 cm |
| Hosszúság | 280 cm |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Ágyazhatóság | igen |
| Magasfekhely | igen |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Kartámasz szélessége | 40 cm |
| Kartámasz mélysége | 100 cm |