A weboldalon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény javítására.
Az adatvédelemi szabályzatunkat itt találja.
| Alvás funkció | Igen |
| Szélesség | 229 cm |
| Lábak | Króm |
| Fekvőmagasság | 45 cm |
| Fekvőfelület | 190 cm x 157 cm |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Ágyazhatóság | igen |
| Kartámasz magassága | 65 cm |
| Kartámasz szélessége | 19,5 cm |
| Eredet | Magyarország |
| Ülőhelyek száma | 3 |
| Mélység | 99 cm |
| Magasság (támláig) | 84 cm |