A weboldalon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény javítására.
Az adatvédelemi szabályzatunkat itt találja.
| Alvás funkció | Igen |
| Fekvőfelület | 90 x 190 cm |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Eredet | Magyarország |
| Támla Magasság | 64 cm |
| Teljes szélesség | 90 cm |
| Teljes hosszúság | 193 cm |
| Fekvő/Ülő magasság | 41 cm |