A weboldalon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény javítására.
Az adatvédelemi szabályzatunkat itt találja.
| Szélesség | 204 cm |
| Fekvőmagasság | 32 cm |
| Fekvőfelület | 180 cm x 148 cm |
| Ülésmagasság | 41 cm |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Ágyazhatóság | igen |
| Kartámasz magassága | 65 cm |
| Kartámasz szélessége | 10 cm |
| Eredet | Magyarország |
| Mélység | 80 cm |
| Magasság (támláig) | 73 cm |